Tuesday, May 21, 2019
Home Clubs

Clubs

Need to register your club?  Go here: Register

State:
Laconia Powerlifting Club
Rosendale, WI
Michael White
19-WI-10
St. Mary’s Catholic
Neenah, WI
Dell Mills
19-WI-14
Necedah Powerlifting
Necedah, WI
Erich Mach
19-WI-08
Elk Mound High School
Elk Mound, WI
Coty Schmidt
19-WI-11
Mauston Powerlifting
Mauston, WI
Jerome Leak
19-WI-13
Neenah Powerlifting
Neenah, WI
Joe Lewis
WI-2019-02
Winneconne
Winneconne, WI
Ron Burmeister
19-WI-09
Lakeshore Barbell
Sheboygan, WI
Kurt Duchow
WI-19-01
Waterford Union High School
Waterford, WI
Don Norwick
19-WI-04
Limitless Elite Gym
Appleton, WI
Quintin Meyer
19-WI-07
Milwaukee Powerlifting Club
Milwaukee, WI
Nicholas Scannell
19-WI-05
Germantown Powerlifting
Germantown, WI
Scott Schubert
19-WI-12
Badger Powerlifting Team
Madison, WI
Sebastian Chou
19-WI-06
Cudahy High School
Cudahy, WI
RG Luckow
WI-2019-03
Twisted Lifters
Necedah, WI
Erich Mach
19-WI-15
Syndicate of Strength
Tacoma, WA
Patrick Moy
WA-2019-06
Spanaway Fitness
Tacoma, WA
David Morley
WA-2019-05
Team Pitbeasts
Tacoma, WA
Manuel Gutierrez
WA-19-02
Seattle Strength & Power
Seattle, WA
Jens Christensen
WA-2019-04
Temple Fitness
Federal Way, WA
Mariko Hamashima
WA-19-03
The Iron Maidens
Spokane, WA
Marie Brenden
WA-19-01
Virginia Barbell Club
Charlottesville, VA
Conner Bowerman
19-VA-02
Sam Strong
Virginia Beach, VA
Joshua Anderson
VA-19-01
Team Titan
Corpus Christi, TX
Pete Alaniz
19-TX-07
Tarleton Powerlifting
Stephenville, TX
Brayden Hendley
TX-19-01
Endunamoo Barbell Club
Wichita Falls, TX
Drew Hill
TX-19-03
Matador Powerlifting
Lubbock, TX
Stella Pearson
TX-19-02
Lone Oak Strength
Point, TX
Riccardo Rodriguez
19-TX-11
Texas A&M Powerlifting
College Station, TX
Shelby Gray
19-TX-10
UNT Powerlifting
Denton, TX
Santiago Rocha
19-TX-05
Carrizo Springs
Carrizo Springs, TX
Hector Munoz
19-TX-08
Sam Houston State University Powerlifting Club
Conroe, TX
Michael Hafenbrack
19-TX-06
UTSA Roadrunner Powerlifting
San Antonio, TX
Madison Curry
19-TX-13
University of Houston Powerlifting
Houston, TX
Nicolas Noguera
19-TX-14
Vanderbilt Powerlifting Club
Nashville, TN
Zhengang Xu
TN-2019-01
The Ogre Compound
Mount Juliet, TN
Wade Johnson
19-TN-02
University of Rhode Island
Kingston, RI
Daniel Baez
RI-2019-01
Hershey Powerlifting
Hershey, PA
Troy Smith
19-PA-06
Penn State Powerlifting Club
University Park, PA
Shannon Jacob
PA-2019-03
Temple University Powerlifting Club
Philadelphia, PA
Kyle Knapp
PA-2019-04
University of Pittsburgh Powerlifting Club
Wexford, PA
Faruk Yucel
PA-2019-05
Rock Powerlifting Club
Slippery Rock, PA
Cale Walker
PA-19-01
Susquehanna Barbell Club
Drexel Hill, PA
Jacob Franks
PA-19-02
Ironside Training
Portland, OR
Patrick Thomas
19-OR-03
Bold & Badass
Portland, OR
Emily Corso
OR-19-01
Redbeard Barbell
Portland, OR
Timothy Mercer
OR-2019-02
Working Class Iron
Portland, OR
Robert Kukish
19-OR-04
Oklahoma State University Barbell Club
Stillwater, OK
Matt Ferrell
19-OK-01
The Powerlifting Club at Ohio State
Columbus, OH
Brian Evans
OH-2019-02
Strong Strong Friends
Akron, OH
Ryan Espiritu
OH-19-01
University of Toledo Powerlifting Club
Custar, OH
Mason Cordes
19-OH-03
University of Dayton
Dayton, OH
Quinn Graehling
19-OH-04
Mustache Fitness and Barbell
Tonawanda, NY
Carley Skarupinski
19-NY-01
South Brooklyn Weightlifting Club
Brooklyn, NY
Paul Steinman
19-NY-10
Army Powerlifting Women’s Team
West Point, NY
Jonathan Linden
NY-2019-07
Army Powerlifting Men’s Team
West Point, NY
Jonathan Linden
NY-2019-06
Work Capacity Training
Little Falls, NY
John Scarano
NY-19-01
Bent Bar Powerlifting
Troy, NY
Jan Daurio
NY-19-02
The Herd
Ravena, NY
Forrest Schaffer
NY-19-04
Iron Beast Powerlifting
Cohoes, NY
Wesley Kipp
NY-2019-05
Fitcon Powerlifting
Yorkshire, NY
Peter Okhamvilaysack
NY-19-03
Team New Jersey
New Providence, NJ
John Dalessio
19-NJ-02
Rutgers Powerlifting
Brunswick, NJ
Paige Conklin
19-NJ-01
TNT Strength & Conditioning
Manahawkin, NJ
Ted Rasmussen
19-NJ-03
Nebraska Barbell Club
Lincoln, NE
Zach Rohde
NE-19-01
Midland University
Fremont, NE
Tim Anderson
NE-19-02
DC West Concordia
Valley, NE
Jill Mueller
19-NE-03
St. Stanislaus Weightlifting Club
Diamondhead, MS
Ted Longo
19-MS-02
Mississippi State Powerlifting Club
Starkeville, MS
Cole Bailey
MS-19-01
Washington University in St. Louis Powerlifting Club
St Louis, MO
John Shuster
MO-2019-03
Missouri Valley Vikings
Marshall, MO
David Edwards
MO-2019-01
Ruckus
Blackduck, MN
Jacob Ramos
19-MN-07
American Strength
Maplewood, MN
Ken Graack
19-MN-08
Aerial Assault
Duluth, MN
Ryan King
MN-19-01
AFLC Powerlifting
Lake City, MN
Jeffrey Bissonnette
MN-2019-06
ELT Powerlifters
St Paul, MN
Lisa Amos
MN-19-04
Brouse Barbell Club
Plymouth, MN
Matt Brouse
MN-19-05
BVPL
Burnesville, MN
Sam Heino
MN-19-02
Northern White Lights
Woodbury, MN
Jodi Funk
MN-19-03
Dungeon Strength & Conditioning
Maplewood, MN
Michaela Gislason
19-MN-09
Hanuman Strength
Jackson, MI
Antony Arakkal
19-MI-03
Ionia Powerlifting
Ionia, MI
Michael Holes
MI-2019-01
Goodrich Girls Power Lifting
Grand Blanc, MI
Ron Roberts Jr
19-MI-02
University of Maryland Barbell Club
College Park, MD
Odette Yang
MD-2019-02
United States Air Force
Dunkirk, MD
Troy Saunders
19-MD-05
Iron Crab Barbell
Waldorf, MD
Lonnie Fariss
MD-2019-03
United States Naval Academy Powerlifting Club
Annapolis, MD
Ethan Durham
MD-2019-01
Get The Lift
Germantown, MD
Bill McCarthy
19-MD-04
Supreme Sports Performance & Training Inc.
Rockville, MD
Suzanne Hartwig-Gary
19-MD-06
Equipped Excellence
Chelsea, MA
Joseph Cappellino
19-MA-05
Urban PowerHouse
Hyde Park, MA
Joseph Stephen
MA-19-02
Boston Latin School Powerlifting
Watertown, MA
Eric Cordeiro
MA-19-01
Saint John’s High School
Shrewsbury, MA
Steven Davis
MA-19-03
Northeastern Powerlifting
Boston, MA
Tina Zheng
19-MA-04
Natchitoches Central High School
Natchitoches, LA
Derek Toro
19-LA-20
Abbeville High School
Abbeville, LA
Travis Werner
LA-19-01
St. Paul’s High School
Covington, LA
Jesse Kellum
19-LA-19
McNeese Powerlifting
Lake Charles, LA
Alexandria Jenkins
LA-19-04
Calvary
Shreveport, LA
Daniel Vanderberg
LA-19-03
Jena High School
Jena, LA
Bryttanye Erwin
LA-2019-09
Lakeshore High School
Mandeville, LA
Christopher Happel
LA-2019-13
Peabody Iron Horse
Alexandria, LA
Jesse Esters
LA-2019-08
Covington Powerlifting
Covington, LA
John Burford
LA-2019-14
Louisiana Tech Powerlifting
Ruston, LA
DeQuinton Gie
LA-19-02
Lutcher High School
Paulina, LA
Jon Magendie
19-LA-18
Northlake Christian School
Covington, LA
Thomas Beale
19-LA-15
Pope John Paul II High School
Slidell, LA
Mark Leebrick
LA-2019-11
Ruston High School
Ruston, LA
Sarah Wages
LA-2019-06
LSU Powerlifting
Baton Rouge, LA
Austin Mauldin
LA-2019-05
West Monroe High School
Eros, LA
Obie Sims
19-LA-12
Wossman High School
Monroe, LA
Danielle Miller
19-LA-21
Ragin’ Cajun Powerlifting
Lafayette, LA
Jared Naquin
19-LA-16
Northshore High School
Slidell, LA
Casey Calderone
19-LA-17
Slidell High School
Slidell, LA
Caleb Peterson
LA-2019-10
Lady Rebels
Pineville, LA
William Cowan
LA-2019-07
Ambush Lifting
Baton Rouge, LA
Ariel Parker
19-LA-22
GoodMuscle
Emporia, KS
Alex Benjamin
19-KS-01
Illini Powerlifting Club
Champaign, IL
Suzanne Ford
IL-19-01
University of Illinois at Chicago
Chicago, IL
Amru Qutub
IL-2019-03
King City Powerlifting
Mount Vernon, IL
Nick Youngs
IL-19-02
Dreamality Athletics
Centralia, IL
Drew Sherman
19-IL-04
SIU Powerlifting
Carbondale, IL
Patrick Padilla
19-IL-06
McKendree University
Lebanon, IL
Guillermo Blanco
19-IL-05
Yatos Basement
Lake in the Hills, IL
Dimitrios Yatos
19-IL-08
Greatest Strength/Hellhouse
Waukegan, IL
Jason Neukom
19-IL-07
Zion Barbell
Carterville, IL
Brady Stewart
19-IL-09
Woodward Academy
Woodward, IA
Bill Badgley
19-IA-01
Hawai’i Powerlifting Club
Honolulu, HI
Jaron Yamane
19-HI-01
Team Quest
Duluth, GA
Sherman Ledford
19-GA-06
Team Roswell Barbell
Roswell, GA
Anna Anton
GA-19-05
Team Rohr
Atlanta, GA
Josh Rohr
GA-19-01
Elite Iron
Buford, GA
James Townsend
GA-19-02
Dual Impact Training
Lilburn, GA
Quy Trinh
GA-19-03
Team DA Fitness
Atlanta, GA
Dicy Ann Saylor
GA-19-04
Rowe Strong Powerlifting
Pembroke, GA
James Rowe
19-GA-07
Life University Barbell Club
Marietta, GA
Rebecca Holcomb
19-GA-08
Prime Body Studios
Tampa, FL
Faith Clough
19-FL-07
Squats & Science
Palmetto Bay, FL
Arian Khamesi
19-FL-06
Skip’s Barbell Benders
Macclenny, FL
Michal Harris
FL-19-01
Waterside Weightlifting
Orlando, FL
Tony Thibodeaux
FL-2019-04
FSU Weightlifting Club
Tallahassee, FL
Kevin Doheny
FL-19-02
FIU Powerlifting
Miami, FL
Katharina Pajic
FL-19-03
Cooper Training Institute
Coconut Creek, FL
Zac Cooper
FL-2019-05
KCM Strength
Old Saybrook, CT
Erin Nardone
19-CT-01
Hartford Powerlifting
West Hartford, CT
Ross Ackeifi
19-CT-02
Elevate Barbell
Fort Collins, CO
Eric Bodhorn
CO-2019-03
CU Denver Club Powerlifting
Denver, CO
Preston Le
CO-19-01
Generation Strength
Wheat Ridge, CO
Jason Wood
CO-2019-02
Be Strong Strength and Conditioning
Arvada, CO
Cody Plant
CO-2019-05
Lodestone Strength
Denver, CO
Neil Allman
CO-2019-04
Trojan Barbell Club
Los Angeles, CA
James Nishida
19-CA-03
UCLA Powerlifting
Los Angeles, CA
Brian Raymond
19-CA-02
Flexx Training Systems
Woodland Hills, CA
Joseph Franzo
19-CA-01
Rawr Powerlifting Club
San Jose, CA
MaryAnn Freitas
19-CA-04
Validus Powerlifting
San Diego, CA
Nez Smith
19-CA-05
Journey Training
Tempe, AZ
Tanner Allen
AZ-2019-04
Woodshed Powerlifting Club
Mesa, AZ
Matt Foreman
AZ-19-01
American Raw Fitness
Gilbert, AZ
Cody Wilson
19-AZ-06
Freedom Barbell Company
Tucson, AZ
Erica Dellinger
AZ-19-03
GCU Powerlifting
Phoenix, AZ
Nathan Henderson
19-AZ-05
Shark Sports
Tucson, AZ
Cherie Johnson
AZ-19-02
Team Omega Strong
Phoeniz, AZ
David Gonzalez Torres
19-AZ-07
University of Alabama Weightlifting
Tuscaloosa, AL
Nathan Smith
19-AL-03
D1 Kilo Up
Mobile, AL
Rich Meyers
AL-2019-01
Powerlifting Club of Auburn University
Auburn, AL
Frederick Riedel
AL-2019-02